Hasta yataklarında bilindiği üzere en çok kullanılan model olan 4 parçalı yataklar, hasta karyolalarının şekillerine uyum sağlamaktadır. Baş ucu ve ayak ucu kalkan hasta karyolaların da baş ucunu kaldırdığınız da sünger yatak kıvrılma noktasından kıvrılarak şekil alabilmektedir. Aynı şekilde ayak ucunu kaldırdığınız da da şekil almaktadır.

Hasta yatağının üzeri silinebilir kumaş ile kaplanmıştır. Ölçüleri ise standart olarak genelde 90cm genişlik 190cm uzunluk 13cm yükseklik olarak satışa sunulmaktadır. Fakat farklı ölçülerde de istenildiğinde temin edilebilmektedir.

4 Parçalı Sünger Hasta Yatakları dış etkenlerden etkilenmemesi için ambalajlanarak muhafaza edilmektedir. Hasta yataklarının hammaddesi sünger olup 20 danste ile 28 danste yoğunluğa göre değişim göstermektedirler.

Alacağınız hasta yatağında, hastanızın kilo durumu çok önemlidir, eğer hastanızın kilosu fazla ise yoğunluğu fazla olan ve kalınlığı diğer ürünlere göre fazla olan yatakları kullanmanız gerekmektedir. Hastanıza uygun olmayan bir hasta yatağını kullandığınızda yatak ağırlık fazla gelen bölgelerden çökme yapacaktır ve kısa sürede kullanıma uygun halden çıkmış olacaktır. Çökme ile karşı karşıya kaldığınız bir yatakta hastanızın konforu azalacak ve bu durumdan rahatsızlık duyacaktır.

Almak istediğiniz hasta yatağı hakkında daha detaylı bilgi isterseniz firmamızı arayabilir, hastanıza uygun olan yatağı beraber belirleyebiliriz. Hangi ilde olursanız olun bizi arayın ve detaylı bilgiye sahip olun. İletişim için 0262 311 08 63 numarayı hemen arayabilirsiniz.

sunger-hasta-yatagi

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim