Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmeti

Vanaca Grup ve Hasta Karyolaları Hakkında Ön Bilgiler.

Hasta Karyolası üretimi yapan ve çeşitli firmaların da bayiliklerini yapan Vanaca Grup firmasında hastalarımızın konforu düşünülerek üretilmiş olan en kaliteli ve en uygun fiyatlarla Hasta Karyolaları’na satın alma ve kiralama yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

Hasta karyolası ve diğer tüm demirbaş ürünlerin bir kısmını üretim bir kısmını bayilik şeklinde hizmet veren firmamız 2012 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Hasta bakımında en önemli unsur bilindiği gibi yatan hastalarımızın konforudur. Hastalarımızın konforunu düşünerek imalat yapılan ürünler aynı zamanda hasta yakınlarına da bakım esnasında çok rahatlık sağlamaktadır.

Unutmayalım ki hastalarımızın bakım süresi boyunca hem kendilerinin hem bakım yapan yakınlarının psikolojik durumları önemlidir. Konforsuz bir bakım da hasta için ve bakıcısı için yaşanan zorluklar gün geçtikçe her iki taraf için de ciddi olumsuzluklar doğurabilmektedir. Bu vesile ile Hasta Karyolaları konforun yanı sıra psikolojik olarak da olumlu sonuçlar gösterdiği bilinmektedir.

Vanaca Grup, yatağa bağımlı hastaların yaşam kalitesini artırmak için üretmiş olduğu elektrikli hasta karyolası, ev için kullanıma uygun elektrikli hasta yatakları ve evlerde modern bir görünüm sağlayan ahşap hasta karyolaları üretimi ile de sektöründe öncülük yapmaktadır.

Vanaca Grup, hasta karyolası üretimi ve bayiliği haricinde, hastane ekipmanları, fabrika ekipmanları, revir ekipmanları, güzellik merkezleri gibi yerlere, muayene masası, paravan, ecza dolabı, kan alma koltukları, etajerler gibi demirbaş konusunda bir çok malzemenin satışını yapmhttp://www.vanacagrup.com/urun-kategori/hasta-karyolasi-hasta-yataklari-hastane-yataklari-2-motorlu-hasta-yatagi-3-motorlu-hasta-yatag/aktadır.

Karyola çeşitlerimizi ürünler kısmından hasta karyolası bölümünde sizlere uygun karyolayı seçebilir iletişim bilgilerimizden haftanın her günü bilgi alabilirsiniz.

Satın almak veya kiralamak istediğiniz ürünü teslimat ekiplerimizin yoğunluğuna göre en kısa sürede kurulumu yapılmaktadır. Ücretsiz teslimat ve kurulum yapmış olduğumuz iller;

Kocaeli , Sakarya, Düzce, Bolu, ‘dur. Diğer illerimize kargo şirketleri ile gönderim yapılmaktadır. Kargo ile gönderim yapılan ürünlerimizin kurulumu basittir.

Firmamızdan tek tek karyola alabileceğiniz gibi toplu alımlarda yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

Hasta Karyolası Nedir.?

Hasta Karyolası, yatağa bağımlı veya hareket kabiliyeti kısıtlı olan hastaların, hasta yatağı içinde hareket etmelerini ve konforlu şekilde bakılmalarına yardımcı olan, elektrikli motor ile çalışan, baş ve ayak kısmına kalkış iniş pozisyonu verilebilen ayrıca yükseklik alçaklık da yapabilen hastalar için özel üretilmiş bir üründür.

Hasta Karyolası Çeşitleri Nelerdir?

Hasta Karyolaları bir çok çeşide sahiptir, hastanelerde kullanılan ve ev de kullanıma uygun olarak üretilen karyolalar şeklinde ikiye ayırım yapılabilir. Fakat isteğe göre hastane de kullanılan yataklar da ev kullanımı için alınabilir. Belirli başlı hasta karyolaları çeşitleri aşağıda belirtilenler gibidir.

 Ekonomik Model 2 Motorlu Hasta Karyolaları:

Ekonomik Model Hasta Karyolaları baş ucu ve ayak ucu elektrikli motor sistemi ile çalışır. Motora el kumandası ile hareket verilir. Baş ucu ve ayak ucu hareketlerini birbirinden bağımsız yapıldığı gibi, aynı anda indirme ve kaldırma hareketi de verilebilmektedir. Ekonomik Model Hasta Karyolasının baş kısımları ahşap korkuluklar ile imal edilmiştir. Yan korkuluklar özel olarak dizayn edilmiş kolay kullanılabilecek şekilde ergonomik tasarımdadır. 360 derece dönebilen şık 4 adet tekerlek mevcuttur. 2 yıl Ürün Garantisi 10 yıl yedek parça garantisi vardır.

Ürün çeşitlerine ekonomik-model-iki-motorlu-hasta-karyolasi linkten ulaşabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Karyolaları:

3 Motorlu Hasta Karyolası piston motor ile hareket ettirilmektedir. Baş ucu, ayak ucu, ve yükseklik alçaklık olmak üzere 3 farklı fonksiyon ile çalışmaktadır. 3 Motorlu Hasta Karyolasının baş korkulukları ve yan korkulukları antibakteriyel plastik malzeme (ABS) den üretilmiştir. Yan korkuluklar birbirinden bağımsız şekilde her iki yanda 2’şer adet koruma mekanizması vardır. Korkuluklar kolay şekilde indirilmektedir. 3 Motorlu Hasta Karyolası’nın tekerleri 360 derece dönebilen ve 4 adet fren yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Serum askılığı hasta karyolasının 4 köşesine asılabilecek şekildedir. 3 motorlu hasta karyolası 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisine sahiptir.

3 Motorlu Hasta Karyolası Çeşitlerine 3-motorlu-hasta-karyolasi  linkten ulaşabilirsiniz.

4 Motorlu Hasta Karyolaları:

4 motorlu hasta karyolaları dört adet piston ile çalıştırılmaktadır. Karyolanın baş ucu, ayak ucu, aşağı yukarı hareket, trenlenderbug, ters trenlenderbug hareketlerini yapabilmektedir. 4 motorlu hasta karyolası ergonomik kumandası sayesinde rahatça kullanılabilmektedir. 180Kg ile 200kg arasındaki hastalarda güvenle kullanılabilmektedir. Karyolanın 4 köşesinde serum askılığı takılabilecek yerleri mevcuttur. 4 Motorlu Hasta Karyolasının Başlıkları ve yan korkulukları antibakteriyel plastik (ABS) malzemeden üretilmiştir. Yan korkuluklar birbirinden bağımsız şekilde kullanılabilmektedir. 4 motorlu hasta karyolası 2 yıl ürün garantisine 10 yıl yedek parça garantisine sahiptir.

4 Motorlu Hasta Karyolası Çeşitlerine 4-motorlu-hasta-karyolasi/ linkten ulaşabilirsiniz.

Ahşap Kaplamalı Hasta Karyolası:

Ahşap hasta karyolaları ev kullanımında en çok tercih edilen hasta karyolası özelliğini taşımaktadır. Ahşap hasta karyolaları ev ortamında görsellik bakımından hasta karyolasından uzakta bir görünüm vermektedir. Özellikleri açısından tamamen diğer modeller ile aynı olan ahşap hasta karyolasında, baş ucu ve ayak ucu elektrikli motor ve bu motora kumanda ile hareket verilmektedir. Ahşap malzeme 1. sınıf mdf den üretilmektedir.  Hasta karyolası elektronik aksamları 2 yıl garantilidir.

 

Hasta Karyolasını Nasıl Satın Alabilirim?

Hasta bakımında kullanmak amaçlı istediğiniz hasta karyolasını firmamızdan temin edebilirsiniz. İstemiş olduğunuz ürün hakkında daha detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hasta Karyolası çeşitlerimizi Kocaeli de bulunan showrom da görebilir denemesini yapabilir ve satın alabilirsiniz.

Hasta Karyolasını Evime Nasıl Getireceğim?

Satın aldığınız hasta karyolasını teslimat ekiplerimizce ücretsiz şekilde teslimatı yapılıp kurulumu sağlanmaktadır. Ücretsiz teslimat ve kurulum yaptığımız iller sırasıyla İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova illeridir. Diğer illerimize anlaşmalı olan kargo şirketlerimizle ürün özel ambalajı ile paketleme yapılarak gönderilmektedir. Kargo şirketi ile gelen ürünün kurulumu kolay olup zorluk çekmeden hastamız için kurulumu tamamlayabilirsiniz. Hasta Karyolası teslimat bilgileri için iletişim kurabilirsiniz.

Hasta Karyolaları Ne Kadar?

Hasta karyolaları fiyatları çeşitlerine göre değişmektedir. Ekonomik model den en lüks modele kadar bir çok çeşit bulunmaktadır. Bütçenize ve hastanıza en uygun karyola firmamız tarafından uygun fiyat kaliteli ürün anlayışı ile sunulmaktadır.

Hasta Karyolası Arıza Yaparsa Ne Olur?

Satın aldığınız veya kiraladığınız Hasta karyolalarımız 2 yıl garantilidir. Arıza ile karşılaşıldığı takdirde kullanım hatası dışında olan üretim ile ilgili arızalarda birebir arızalı kısım değiştirilir. Kullanım hatası ile oluşan arızalarda fiyat farkı ile ürününüzün arızası giderilerek kullanıma devam edilir.

Hasta Karyolası Kargo İle Nasıl Alabilirim? 

Satın almak istediğiniz hasta karyolası anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla belirttiğiniz adrese gönderim yapılmaktadır. Kargo şirketleri ile gönderilen hasta yataklarımız özel ambalajı ile paketlenmiştir. Kargo ücreti alıcı kişiye ait olup üründen ürene ve teslimat yapılacak illerimize göre değişim göstermektedir.

Kargo İle Aldığım Hasta Karyolası Zarar Gördü Ne Yapmalıyım?

Satın aldığınız hasta karyolanız kargo şirketi tarafından taşıma esnasında zarar gördüğünü teslimat anında fark ederseniz, kargo ücretini ödemeden ve tarafımıza bilgi vermek şartı ile kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü iade edebilirsiniz. İade olarak gelen ürün inceleme yapıldıktan sonra yenisi tekrar adresinize gönderilecektir. Bu işlem ürünün geri gelmesi incelenmesi ve yenisinin gönderilmesi ortalama 5-6 gün sürmektedir.

Hasta Karyolasının Ücretsiz Teslimat Ve Kurulumdan Nasıl Yararlanabilirim?

Firmamız satışını yaptığı ürünlerin teslimatını ve kurulumunu ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. Ücretsiz teslimat yaptığımız iller Kocaeli, Sakarya, Düzce, İstanbul Anadolu Yakası dır. Bu illerin haricinde ürün kurulumu ücrete tabidir.

Hasta Karyolasını Kiralamak İstiyorum Şartları Nelerdir?

Hasta karyolaları satın alınabildiği gibi kiralama sistemimiz ile de sahip olabilirsiniz. Kiralık hasta karyolası çeşitlerimiz için kiralıklar bölümünden istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Kiralama sistemimiz aylık olup teslimatı ve kurulumu firmamıza aittir. Kiralık hasta karyolalarımız sadece Kocaeli, Sakarya ve Düzce illeri için geçerli olup diğer illerimizde kiralama sistemimiz yoktur.