Hasta yatakları çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de lazer kesim hasta yataklarıdır. Lazer kesim hasta yatakları genişliği 90cm uzunluğu 190cm yüksekliği 8 ile 15cm arasında değişiklik göstermektedir. Lazer kesim hasta yatakları CNC kesim olarak da adlandırılmaktadır. Bu yataklar 20 danste ile 32 danste hammedde yoğunluğu ile üretim yapılmaktadır.

Lazer kesim hasta yatakları hasta karyolalarının tümünde rahatlıkla kullanılmakta olup hasta karyolasına pozisyon verildiğinde karyolanın şeklini alarak hastaya rahatsızlık vermeden kullanılmaktadır. Lazer kesim hasta yatağı üzeri antibakteriyel yıkanabilir kılıf ile kaplanmış olup hijyenik bir kullanıma sahiptir. Kılıf aynı zamanda hava alabilme özelliğine sahip olduğu için hastanın bası yarası ile karşılaşma ihtimali az olmuş olur.

Hastalarımızın konforu önemli olduğu için lazer kesim hasta yataklarında dikkat edilmesi gereken bir konu da uygun yatak kullanımıdır. Uygun yatak kullanımını hastanızın kilosuna göre seçmenizde kesinlikle fayda vardır. Lazer kesim hasta yatağını her kilo da olan hastalarımızda kullanabilirsiniz ancak kilolu hastalarda özellikle lazer kesim yatakları kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü lazer kesim hasta yatakları diğer çeşitlere göre daha dayanıklı ve yoğun oldukları için kilolu hastalarımız da konfor açısından olumlu sonuçlar verdiği bilinmektedir. Kilolu hastalarda sadece lazer kesim yataklar değil farklı yatak çeşitlerini de kullanabileceğinizi unutmayınız. Diğer yatak çeşitlerini farklı bir yazımızda açıklayacağız.

Lazer kesim hasta yatakları üst ve alt kısımları özel kesim ile kesilmiştir ve bu sayede kesilme olan yerlerden hava almaktadır, hasta yatağının hava alması hastamız için yara bakımı konusunda çok önemli olduğunu unutmayın. Yatak çeşitlerimizi öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz 0262 311 08 63 hemen arayın.

hasta-yatagi-lazer hasta-yatagi-lazer-kesim6 hasta-yatagi-lazer-kesim2.

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim