41 Kart Medikal Destek Kartı

Medikal Destek Kartı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen bir proje olan Medikal Destek Kartı ile medikal malzeme ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Medikal destek kartı ile hasta ve engelli bireylerin Sağlık Kurulu Raporlarında yer alan ya da hekim tarafından reçete edilen cihaz ve sarf malzemeleri için destek sağlanmaktadır.

Medikal Destek Kartı Başvuruları;
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde İzmit ve Gebze ilçelerimizde bulunan çözüm masalarının yanı sıra 153 çağrı merkezleri üzerinden yapılmakta olup ayrıca çeşitli kurum ve kuruluşların bildirmesi sonucunda da ihtiyaç sahibi kişilerin sosyal incelemesi gerçekleştirilerek en hızlı sürede sonuçlandırılır.

Kapsadığı Hizmetler:
Reçetelendirilmiş – rapor edilmiş SGK tarafından tutarı karşılanmayan veya bir kısmı karşılanan medikal malzemeleri kapsamaktadır.

Kimler Faydalanabilir:
Medikal Destek Kartından Reçetelendirilmiş – rapor edilmiş, SGK’nın tutarı hiç karşılamadığı veya bir kısmını karşıladığı medikal malzemeleri temin edebilecek yeterli sosyo-ekonomik düzeye sahip olmayan vatandaşlar faydalanabilir.

Ne Kadar Süre Destek Sağlanacak:
– Hastanın doktoru tarafından reçetelendirilmiş – rapor edilmiş ihtiyacına göre tek seferlik veya yatalak vb. durumda olan sürekli hastalığa sahip vatandaşlar için uygun görülen miktarda devamlı yardım da alınabilmektedir.

Daha Detaylı Bilgi İçin:

0262 311 08 63

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim