2 motorlu hasta karyolalarının karyoladaki 2 bölgesi hareket edebilmektedir. Karyolanın baş ucu bölgesi ve ayak ucu bölgesi , kullanımı kolay kumandalarla ayarlanabilmektedir.Bu 2 motorlu hasta yatakları hem en ekonomik hem de en kullanışlı seçenektir.

Neden 3 motorlu değil de 2 motorlu almalıyız sorusunun cevabı ise tamamen hastanızın veya refakatçinizin boy uzunluğu ile alakalıdır. Eğer hastanızın boyu uzunsa, alçak bir yatağa oturması zorlaşacak. Yatağa otururken ve ya siz hastanızı yatırırken sürekli bir düşme tehlikesiyle karşılaşacaksınız. Ve bu her oturup kalktığında hastanızı hem rahatsız edecek hem de hastanızda ağrılara sebep olacaktır. Bir diğer durum refakatçinizin boyunun uzun olması ve hasta ile ilgilenirken sürekli çok fazla eğik kalmak zorunda kalmasıdır.

Siz veya hastanız ortalama bir boy uzunluğuna sahipseniz 3 motorlu bir yatağa ihtiyacınız olmayacaktır. 2 motorlu yataklarımız hem hastanızın sağlığını hem de bütçenizi korumanıza yardım edebilir ve tamamen yeterli gelebilir.

Hasta yataklarımızda başlık ve korkulukları ister ahşap , ister Abs , isterseniz de çakmak tipi gibi seçeneklerle kendiniz seçebilirsiniz. 2 motorlu hasta yataklarımızı kullanmayı öğrenmeniz ve rahata kavuşmanız çok kısa bir sürede pratik kumandasıyla mümkün olur.

2 motorlu hasta karyolamızı satın almak istediğiniz de ücretsiz teslimat ve kurulum dan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Teslimat ve Kurulum yapılan illerimiz: Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova illeridir. Diğer illere uygun fiyatla korunaklı ve güvenli şekilde ambalajlanmış biçimde anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim yapılmaktadır.

Daha Detaylı Bilgi için İletişime geçebilirsiniz.

0262 311 08 63

0532 387 44 97

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim