Neden 2 motorlu değil de 3 motorlu bir hasta karyolası satın almalısınız?
Genellikle 2 motorlu hasta karyolaları hem ekonomik hem konforludur. Fakat bazı hastalarımızı ve refakatçilerimizi rahat ettiremez. bunun için 3 motorlu hasta karyolalarına ihtiyaç duyuyoruz.
3 Motorlu Hasta Karyolası Nedir? 3 motorlu hasta karyolalarında hem baş kısmı hem ayak kısmı hareket edebiliyorken, aynı zamanda bu karyolamız tamamen hareket ettirilerek yatağın yüksekliğini ayarlama imkanı sunuyor.3 motorlu hasta karyolalarımızın tüm hareketlerini kumandasıyla basit bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

3 Motorlu Hasta Karyolası Nedir? Hasta karyolamızın yüksekliğini arttırmaya veya azaltmaya olan ihtiyacımız ise tamamen hastanın veya refatakçinin  boy uzunluğundan kaynaklanıyor. Önce hastamızın durumunu incelersek eğer; hastanızın boyu çok kısaysa hastanızı sürekli bir destekle yatağina yerleştirmek veya indirmek zorunda kalacaksınız. Bu da size büyük zorluk çıkartacak. Eğer hastanızın boyu çok uzunsa da hastanızı yatağa oturturken bacak boyundan dolayı hasta otururken sürekli bir düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak – ki her oturuşu da bi anda düşüyormuş gibi yatağa sert bir şekilde oturması şeklinde olacak. Bu da hastanızın düşmesine veya kemiklerinde ani veya zamanla oluşan zedelenmelere, kırılmalara sebep olacaktır.3 motorlu hasta karyolalarında, karyolanızın boyunu yükseltebilecek , hastanızın rahat bir şekilde oturmasını sağlamış olacaksınız.

Eğer refkatçinizin boyu çok uzunsa , 2 motorlu hasta karyolalarında hastayla ilgilenirken devamlı çok eğilmiş bir halde durmak zorunda kalacak. Bunun sonucunda refakatçiyi çabuk yoracak ve bel rahatsızlıklarına yol açacaktır.Hastanızı kaldırmanızda zorluk oluşturacaktır.

3 motorlu hasta yatakları hem hastanın hem de refakatçinin rahat etmesini sağlamak için geliştirilmiş bir üründür.3 motorlu hasta yataklarını en çok çeşit seçeneğiyle Vanaca Grup mağazasında görebilirsiniz.

3 motorlu hasta karyolalarmızdan  satın almak istediğiniz de ücretsiz teslimat ve kurulum dan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Teslimat ve Kurulum yapılan illerimiz: Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova illeridir. Diğer illere uygun fiyatla korunaklı ve güvenli şekilde ambalajlanmış biçimde anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim yapılmaktadır.

Daha Detaylı Bilgi için İletişime geçebilirsiniz.

  • 0262 311 08 63
  • 0532 387 44 97

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim