Ekonomik model hasta karyolaları genellikle iki motor olarak adlandırılan karyolalardır. Hasta karyolaları en az iki motorlu olup bu motorlar hasta karyolasının baş ucu ve ayak ucunu elektrikli kumanda sayesinde kaldırıp indirme hareketini yapmaktadırlar.

Ekonomik Model Hasta Karyolası Nedir? Hasta karyolalarının ekonomik olanları kendi içlerinde de ayrılmaktadır. Bu model karyolaların çalışma mekanizmaları aynıyken sadece görsellik olarak değişim göstermektedir. Piyasa da en çok satılan ekonomik hasta karyolalarının ilk sırasında, eko model hasta karyolası gelmektedir. Bu hasta karyolası içten içe ölçülerini ele alacak olursak genişliği 90cm olup uzunluğu 190cm dir. Yüksekliği ise 45cm civarında üretilmektedir. Çoğunluğu metal olan eko model hasta karyolasının metal aksamları elektrostatik boya ile boyanmaktadır ve boya rengi genelde beyazdır. Ekonomik Model Hasta Karyolası Nedir? Bu hasta karyolasının yan korkulukları teleskopik diye adlandırılmaktadır. Yan kısımlarda pimler ile yukarı aşağı inme hareketi kontrol altına alınan korkuluklar yatan hasta için güvenlik açısından kullanıma uygundur.Eko model hasta karyolası 4 adet tekerden oluşmaktadır ve bu tekerlerden 2 tanesi fren sistemlidir.

Hasta Karyolası Teknik Özellikleri

Hasta karyolasının baş korkulukları ahşap olup metal aksam ile çerçevelenmiştir. Hasta karyolası baş ucu 80 dereceye kadar dik pozisyonlandırma yapılmaktadır. Yatak ucu ise vasküler pozisyonuna getirilerek hastanın konforu ön planda tutulabilmektedir. Karyolanın motoru 2 yıl garantilidir. Eko model hasta karyolasının yatağını her türlü hasta yatağını kullanabilirsiniz.

Hasta yataklarını almadan önce firmamızla iletişime geçerek hastanıza uygun olan en doğru ürünü bulun. Unutmayın hastalarınız hasta yatağında rahat eder ne kadar doğru ürün alırsanız hastanızın iyileşme süresini kısaltmış olursunuz.

Vanaca Grup olarak, hasta karyolalarının en kaliteli olan ürünleri en uygun fiyatla siz değerli müşterilerine sunmaktayız. Firmamız hasta karyolaların da en çok çeşide sahip olup ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti ile sektöründe yerini almaktadır. Hasta karyolalarının satış sonrası teknik servisinde de firmamız hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Vanaca Grup, Kocaeli ilin de olup Hasta Karyolası Satış Ve Kiralama Merkezi mağazasında tüm karyola çeşitlerini kullanıcılara sergilemektedir. Almak istediğiniz veya bilgi sahibi olmak istediğiniz ürünleri showroom da görebilir test edebilir ve satın alabilirsiniz.

ekomodel-hasta-yatagi2-vanacagrup    ekomodel-hasta-yatagi1-vanacagrup     ekomodel-hasta-yatagi3-vanacagrup

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim