Elektrikli hasta yatakları genellikle hastanelerde kullanıldığı bilinmektedir. Fakat hasta yatakları sadece hastanelerde değil evlerde kullanım için de uygundur. Hastanede tedavi sürecini tamamlayan hastanız eğer evde de tedaviye devam edilecekse elektrikli hasta yatağı ile daha konforlu ve daha sağlıklı bir biçimde hasta karyolası ile tedavisine olumlu yönden yana destek olabilirsiniz. 

Unutmamak gereklidir ki hastalarımız ne kadar iyi bakım yapılırsa o kadar kısa sürede normal hayatlarına devam edebilirler. Hasta yatakları baş kısmı ve ayak kısmı kaldırılabildiği için hastaların yatak konforuna yardımcı olur. Hasta yatağı kişinin uzun süreli yatağa bağımlı olması, veya kısa süreli kullanması durumunu değiştirmez ve istediği her koşulda ve şartta kullanabilir.

Hasta yataklarının çeşitleri 2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı, 4 motorlu hasta yatağı, baza tipli hasta yatağı, ahşap döşemeli hasta yatağı, deri döşemeli hasta yatağı olmak üzere bir çok çeşidi vardır. Hasta yataklarına sahip olmak isteyen bir kişinin, öncelikle dikkat etmesi gereken kısım hasta karyolasının kaldırma kapasitesidir. Eğer hasta yatağını kullanacak kişi 120kg a kadar bir kiloya sahipse, 2 motorlu hasta yatağı çeşitlerinden her hangi bir tanesini gönül rahatlığı ile kullanabilir. Eğer Hasta yatağını kullanacak kişi 12Kg ve üzerindeyse mutlaka 3 motorlu veya 4 motorlu hasta yatağı kullanmasında fayda vardır.

Hastanız için almak istediğiniz hasta yatağını seçmekte karar vermekte zorlanıyorsanız, uzman ekibimize hasta yatakları konusunda danışabilir, size en uygun hasta yatağını beraberce seçebiliriz. Unutmayın uzman ekibimiz size ve hastanıza uygun olan en iyi ürünü seçecektir. Hemen arayın ve hastanızı konforlu bir hasta yatağında tedavi sürecini tamamlamayı sağlayın.

Bize 0262 311 08 63 veya 0532 387 44 97 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Vanaca Grup

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim