Hasta Yemek masaları hastalarımız yemek yeme esnasında kolaylık sağlamaktadır. Hasta yemek masaları hasta yataklarına uygun şekilde tasarlanmış olup, hastanelerde tıp merkezlerinde diyaliz merkezlerinde yoğunlukla kullanıldığı gibi evlerde de kullanılabilmektedir.

Hasta yemek masası çeşitlerine baktığımızda özelliklerine göre sıralayabiliriz. Ahşap yüzeyli hasta yemek masası, plastik yüzeyli hasta yemek masası, abs tablalı hasta yemek masası, manuel ayarlı hasta yemek masası, amortisorlu hasta yemek masası gibi bir çok çeşit karşımıza çıkmaktadır.Hasta yemek masaları genellikle metal iskeletten imal edilmektedir ve elektrostatik toz boya ile boyalayarak satışa sunulmaktadır. Hasta yemek masaları 4 tekerleklidir isteğe göre özel üretimde yapılabilir.

Ahşap yüzeyli yemek masalarının üst tablası 1.sınıf mdf den imal edilmektedir. Plastik yüzeyli imal edilen yemek masaları ise ABS plastik denilen antibakteriyel malzemeden imal edilen bir tabla çeşididir. Manuel masalar ise yükseklik alçaklık ayarını el ile yaparak sabitleme aparatını çevirme yoluyla ayarlaması yapılabilir. amortisorlu yemek masaları ise piston sistemle imalat yapılmış olup bir tuş sayesinde kolaylıkla kaldırılıp indirilmeye yardımcı olmaktadır.

Hasta yemek masaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0262 311 08 63 veya 0532 387 44 97 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Vanaca Grup

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim