Muayene masaları tıbbi müdahalenin söz konusu olduğu tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca muayene masaları doktor muayenelerinde, güzellik merkezlerinde, masaj salonlarında, hacamat merkezlerinde, fizik tedavi merkezlerinde de muayene masası kullanılabilmektedir.

Muayene Masası Çeşitleri Ve Muayene Masası Fiyatları Muayene masaları standart olan modellerden başlayıp bir çok çeşide ulaşabilmektedir. Standart muayene masası baş kısmı manuel kaldırılıp belirli bir yüksekli ve alçaklık sağlanılarak kullanılmaktadır. Muayene masalarının standart modelleri genellikle katlanır ayak muayene masası olarak da adlandırılır.

Masa uzunlukları 190cm genişlikleri 60cm yükseklikleri 73cm olarak standart ölçülerde imalat yapılmaktadır. Muayene masalarının üst yatma yüzeylerinde 23dansite sünger kullanılıp muayene masalarının yatma yüzeyleride winlex deri malzeme ile istenilen renge göre kaplaması yapılmaktadır. iç kısımları 1. sınıf suntalem kullanılıp güvenlikli yatma sağlamaktadır.

Muayene masaları genellikle profilden imalatı yapıldığı gibi ahşap modelleride yapılıp kullanılabilir. Muayene masaları çekmeceliçekmecesiz modellerle de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Muayene masaları genellikle standart olanları yoğunlukla kullanılır ve son zamanlarda çeşitlilik arttığından standart dışı ürünlerde tercih edilmeye başlanmıştır.

Muayene masaları en minimum 250TL den başlayarak bir çok fiyata bulunabilir.

Tüm ürünler ve modeller için https://www.vanacagrup.com/urun-kategori/refakatci-koltuklari/ bölümünden ürünlerimizi inceleyebilir. Daha detaylı bilgi sipariş ve fiyat öğrenmek için 0262-311-08-63 veya 0532-387-44-97 numaralı telefondan muayene masalarımız hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Firmamız istenilen ölçüde ve renkte muayene masası üretimini özel üretim olarak yaparak sz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Vanaca Grup

      

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim