Bobath yatağı fizik tedavide kullanılan bir yatak çeşididir. Bobath yatağını bir kaç isim ile de duyabilirsiniz fizik tedavi yatağı, rehabilitasyon yatağı, egzersiz masası gibi isimlerle karşılaşılmaktadır.

Bobath yatağı bir diğer ismi ile fizik tedavi yatakları genellikle fizik tedavi merkezlerinde, hastanelerin fizik tedavi bölümlerinde kullanıldığı gibi rehabilitasyon merkezlerinde de kullanımı oldukça fazladır. Fizik tedavi yatakları hastalar için uygulanan belirli egzersiz hareketlerini fizyotrapistlerin yardımıyla tıbbi kurallara göre yapılması için kullanılan yatak şeklidir.

Fizik tedavi yatakları sadece egzersiz amaçlı kullanıma uygundur hastaların uyku ihtiyaçlarını gidermeleri için kullanımı uygun değildir. Bobath yatağı bir çok şekildedir. Motorlu bobath yatağı, sabit bobath yatağı olmak üzere 2 çeşide ayrılmaktadır.

Motorlu fizik tedavi/bobath yatakları tek motorlu fizik tedavi yatağı, 2 motorlu fizik tedavi yatağı ve 3 motorlu fizik tedavi yatağı ve 4 motorlu fizik tedavi yatağı olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Fizik tedavi yatakları piston motorlu olarak imalat yapılı 120-130kg kaldırma kapasitesinin üzerinde üretilmektedir.

Bobath yatağının üst yatma yüzeyi winlex deri ile kaplanmış olup iç süngeri 23dansite kullanılmaktadır. Fizik tedavi yataklarının ölçüleri 2m x 110cm olarak standart ölçülerde imal edildiği gibi özel üretimle de hastalarımıza sunulmaktadır.

Firmamız tüm fizik tedavi yataklarının üretimini standart ölçülerde yapabildiği gibi özel üretim olarak da siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Fizik tedavi yatağı satın almadan önce firmamızın ürün çeşitlerine https://www.vanacagrup.com/urun-kategori/fizik-tedavi-gerecleri/ bölümünden ulaşabilir. Daha detaylı bilgi sipariş ve sorularınız için 0262-311-08-63 veya 0532-387-44-97 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurum alımlarınız için lütfen email atınız info@vanacagrup.com

       

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim