Hasta yatakları hastalık sürecinde kişilerin rahat bir yatış süreci geçirmeleri düşünülerek imalat yapılan ürünlerdir. Özellikle de ameliyat geçiren ve uzun süreli yatacak olan kişilerde hasta yatağı kullanımı oldukça önemlidir. Yatakların hasta kişilerin kullanıma rahatlık sağladığı gibi refakatçi kişilere de bir o kadar rahatlık sağladığını unutmamak gerekir.

Hasta Karyolaları en az iki motorlu tercih edilmelidir, baş kısmı ve ayak kısmı elektrikli motor sayesinde kaldırılabilmektedir. Baş kısmının 90 dereceye kadar kaldırılabilen hasta yataklarını tercih etmeniz hastanıza yemek yedirirken rahat etmesini tv izlerken rahat etmesini sağlayacağınızı unutmayın. Ayrıca ayak kısmının 35dereceye kadar hareket ettirilebilmesi hastanızın ayak kan dolaşımına etkisi olacaktır.

Hasta yatağı kiralama işlemi uzman ekibimiz tarafından kurulumu yapılacak hasta odasına kadar yapılmaktadır. Kendimizde kullanılmasını uygun görmediğimiz hiç bir ürünü sizin hastanız için getirmeyeceğimizi taahhüt etmekteyiz. Hasta yatağı kiralama konusunda Vanaca Grup’dan bilgi almadan karar vermemenizi öneririz. Kurulumunu yapmış olduğumuz her hasta yatağının teknik servis desteğini yine uzman ekiplerimiz tarafından haftanın hergünü rahatça alabilirsiniz.

Hasta yatağı kiralama fiyatları ürün çeşidine göre değişmektedir. Vanaca Grup olarak öncelikle hastanıza sonrasında bütçenize en uygun kiralama yapabileceğiniz hasta yatağını tercih etmenize yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

Hastanızın hastalık sürecini rahat geçirmesini düşünüyor ama çözüm bulamıyorsanız bir telefon kadar yakınız hemen arayın ve bilgi alın 0262 311 08 63

Sağlıklı Günler Dileriz.

Vanaca Grup

                 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim