Vanaca Grup hasta karyolası satış ve kiralama merkezi olarak mağaza adresi Kocaeli ilinde bulunmaktadır. Hasta karyolası ve hasta yatakları çeşitlerinde en çok ürün yelpazesi ile hizmet veren firmamız, hasta karyolası ve hasta yataklarını bazı illere ücretsiz teslimat ile ücretsiz kurulum yapmaktadır.

Ücretsiz teslimat ve kurulum yaptığımız bölgeler aşağı da sırasıyla belirtilmiştir.

1. Kocaeli hasta karyolası olarak kocaeli merkezine ve tüm ilçelerine ücretsiz olarak teslimatı ile kurulumu yapılmaktadır. Hasta karyolası gebze, hasta karyolası izmit, hasta karyolası karamürsel, hasta karyolası köseköy, hasta karyolası körfez, hasta karyolası dilovası, hasta karyolası çayırova, hasta karyolası kandıra, hasta karyolası derince, hasta karyolası hereke, ilçelerinde firmamızdan ücretsiz hizmet veriyoruz.

2. Sakarya hasta karyolası olarak sakarya merkezine ve tüm ilçelerine ücretsiz teslimat ile kurulum yapılmaktadır. Hasta karyolası adapazarı, hasta karyolası sapanca, hasta karyolası karasu, hasta karyolası geyve, hasta karyolası pamukova, hasta karyolası taraklı, hasta karyolası hendek, hasta karyolası akyazı, hasta karyolası kuzuluk, hasta karyolası söğütlü, hasta karyolası ferizli ilçelerinde firmamızdan ücretsiz teslimat hizmeti alabilirsiniz.

3. Düzce hasta karyolası olarak düzce merkezine ve tüm ilçelerine ücretsiz teslimat ile kurulum yapılmaktadır. Hasta karyolası gümüşova, hasta karyolası çilimli, hasta karyolası cumayeri, hasta karyolası gölyaka, hasta karyolası akçakoca, hasta karyolası kaynaşlı, hasta karyolası yığılca ilçelerine ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.

4. Bolu hasta karyolası olarak bolu ilinin merkezine ücretsiz hasta karyolası kurulumu ve teslimatı hizmeti alabilirsiniz.

Hasta karyolası ve hasta yataklarını tüm türkiyeye anlaşmalı kargo firmalarımız ile ambalajlanmış şekilde gönderim yapmaktayız.

Konu hakkında daha detaylı bilgi için hemen arayın 0262 311 08 63

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim