Hasta karyolası çeşitleri ile firmamız sakarya ilinde hizmet vermektedir. Hastalarınız için ihtiyaç duyduğunuz hasta karyolası ve hasta yatakları firmamız da en çok çeşitle bulunmakta olup evinize ücretsiz teslim edilmektedir. Sakarya hasta karyolası olarak hizmet verdiğimiz memnun müşterilerimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hasta karyolası sakarya da bulunan hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik verdiğimiz hizmet devam etmektedir. Hasta karyolası çeşitleri 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası , 4 motorlu hasta karyolası olarak çeşitlilik göstermektedir. Firmamız bu hasta karyolalarının tümüne sahip olup sakarya iline hizmet vermektedir.

Sakarya hasta yatağı olarak vanaca grup hastalarına ücretsiz ürün teslimatı ve kurulumu yapmaktadır. Ürünlerinin tümü 2 yıl garantili olup satış sonrası ücretsiz teknik servis hizmeti vermektedir.

Vanaca Grup, hasta karyolası çeşitlerini sakarya ilinin akyazı hasta yatağı, sapanca hasta yatağı, ferizli hasta yatağı, karasu hasta yatağı, hendek hasta yatağı, adazarı hasta yatağı, geyve hasta yatağı, ferizli hasta yatagi, pamukova hasta yatağı, taraklı hasta yatağı olarak almak istediğiniz tüm hasta karyolası modellerine firmamız tarafından ulaşabilirsiniz.

Hasta karyolası, hasta yatağı ve hasta bakım ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak, hasta karyolası satın almak veya hasta karyolası kiralama için hemen bizimle iletişime geçin. 0262 311 08 63 / 0532 387 44 97

ahsap-hasta-karyolasi2-vanacagrup ekomodel-hasta-yatagi2-vanacagrup hasta-karyolasi-abs-korkuluklu3-vanacagrup

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim