Hasta yatakları yaşlı veya hastalık sebebi ile uzun süreli kısa süreli olarak yatağa bağımlı olan kişiler için üretilmiş olan, yatma süresince konforlu şekilde bakımlarının yapılması, rahat ve sağlıklı biçimde yatış pozisyonu alabilmeleri için kullanılmakta olan çeşitli fonksiyonlarla donatılmıştır. Hasta yatakları genelde bilindiği gibi hastanelerde kullanılmaktadır. Fakat günümüz teknoloji ile hasta karyolası artık evlerde de kullanıma başlanmıştır. Hasta yatağı çeşitlerine göz atacak olursak, 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolası, 5 motorlu hasta karyolası ve diğer motor sistemli hasta karyolaları olarak satış yapılmaktadır.

Hasta karyolası satışı yapıldığı gibi, hasta karyolasının kiralamasını da yapabilirsiniz. Kiralama işlemi aylık olarak yapılmaktadır. Kiralamalarda genelde 2 motorlu hasta karyolası tercih edilmektedir. Fakat ihtiyaçlarınıza göre de 3 motorlu hasta karyolasının kiralamasından da yararlanabilirsiniz. Hastalarımızın konforunu ve bakım kolaylıklarını yüksek seviyelere getirmeyi düşünerek çıkmış olduğumuz fikir ile hasta karyolasının kiralamasını yapan mutlu müşterilerimiz bizim en büyük referanslarımızdır.

Kiralık hasta karyolası ihtiyacınız için bizimle hemen iletişime geçebilir hangi çeşit karyolaya ihtiyacınız olduğunu beraber belirleyebilir ve hızlı teslimat dan yararlanabilirsiniz. Kiralık hasta karyolalarının fiyatları çeşitlerine göre değişim göstermektedir. Kiralık hasta karyolası çeşitleri firmamız tarafından en geniş ürün yelpazesine sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Kocaeli kiralık hasta yatağı, İzmit kiralık hasta yatakları, sakarya kiralık hasta yatağı, düzce kiralık hasta yatağı, olarak hizmet veren firmamız teslimatlarını ücretsiz yapmakta olup müşterilere en iyi hizmeti vermektedir.

Kiralık Hasta karyolası modellerinden seçtiğiniz ürünün yatma yüzeyinde sıvı geçirmez antibakteriyel kılıfla kaplı lazer kesim hastane tipi hasta yatağı bulunmaktadır. Hasta yataklarımız ortopedik olup yatma esnasında hastaya konfor sağlamaktadır.

Kiralık hasta karyolası vanaca grup güvencesi ile yapılmaktadır. Kiralık hasta yatakları konusunda daha detaylı bilgi için firmamızı hemen arayabilirsiniz. 0262 311 08 63

 

EKO MODEL ABS MODEL 3 MOTOR

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim