Hasta Yatağı Ahşap Model Nedir? Hasta yatakları çoğunlukla hastanelerde ve tıbbi müdahalenin yapıldığı yerlerde kullanıldığı bilinmektedir, fakat hasta yatakları evlerde kullanıma uygun şekilde de imalat yapılmaktadır. Hasta yatakları Hastalarımızın ihtiyacına göre özel fonksiyonlarla donatılmış hasta karyolaları sayesinde hastalık sürecini daha konforlu geçirmelerine yardımcı olmaktadır.

Genellikle 2 motorlu hasta yataklarının kullanımı yaygındır ve bu yataklar kendi içlerinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Kenar korkuluklarından baş korkuluklarına kadar değişiklik gösterebilmektedir. Hastalarımızın psikolojik anlamda daha olumlu yönde düşünmelerini sağlamak amacıyla özel olarak tasarladığımız ahşap model hasta karyolaları ile evde kullanıma uygun bir ürün sizlere sunulmaktadır.

Hasta Yatağı Ahşap Model Nedir? Ahşap döşemeli ürünlerimizde 1. sınıf mdf kullanılarak hasta yatağının 4 bir köşesini kaplamaktayız. Baş kısmı ve ayak kısmı isteğe göre desenli yapılabilmektedir. Hasta yatağının çalışma mekanizması ahşap kaplama sayesinde görünmez hale gelmektedir. Yan korkuluklarını çakmak tip olarak adlandırdığımız korkuluk sistemiyle donatıp karyolaya bir bütünlük sağlamaktayız ve hastamızın düşme olasılığını ortadan kaldırmaktayız.

Satın almak istediğiniz hasta karyolası modelini en uygun fiyatlarla almak için uzman ekibimizden kesinlikle bilgi almanızı tavsiye ederiz. Hangi hasta karyolası hangi hasta için kullanılmalıdır cevabını almak için hemen arayın 0262 311 08 63

Ahşap hasta yatağı modellerimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve ihtiyacınıza en uygun olan hasta yatağını firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Ücretsiz teslimat ve kurulum hakkında detaylı bilgi 0262 311 08 63 numaralı telefonda.

Sağlıklı günler dileriz.

Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap Hasta Yatağı

Ahşap Hasta Yatağı 2 Motorlu
Ahşap Hasta Yatağı 2 Motorlu

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim