Tilt table nedir? Tilt Testi için kullanılan bayılmanın nedeninin ve ayırıcı tanısının saptanması için kullanılan bir tanı yöntemidir. Kan damarlarındaki genişleme sonucu kan basıncında ani düşme olması ve buna bağlı olarak gelişen bayılmaları diğer bayılma nedenlerinden ayırt etmek için kullanılmaktadır.

Tilt Table Nedir? diğer ismi ile eğik masa olarak da bilinen cihazlar elektrikli motorlar vasıtasıyla çalıştırılmaktadır. Belirli aralıklarla açı verilerek hastanın kan basıncı test edilmektedir. Tilt Table 70cm genişliğinde olup 190 cm uzunluğundadır, hastanın ayakta durması için ayak koyma yerleri  bağlama kemeri bulunan tilt table diğer ismi ile eğik masanın hastaları sabit tutması amaçlı emniyet kemerleri ile donatılmıştır.

Tilt table masaları özel üretim ile imalat yapılabilmektedir. İhtiyacınız olan eğik masaya firmamızdan istediğiniz renk ve ölçüde en uygun fiyat en kaliteli ürün anlayışı ile ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında fiyat bilgisi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri ücretsiz teslimat ve kurulum ile firmamızdan tedarik ederek hizmet alabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin

  • 0262 311 08 63
  • 0532 387 44 97
  • info@vanacagrup.com

   

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim