Oksijen konsantratörü bir diğer ismi ile oksijen cihazı kocaeli de kiralık olarak firmamız tarafından verilmektedir. Vanaca Grup Medikal  Oksijen Konsantratörü satış ve kiralaması ile solunum sıkıntısı çeken kişilere hizmet sağlamaktadır. Solunum cihazları normal havayı saf hale getirerek kişiye saf oksijen şeklinde vermektedir. Bu cihazlar sürekli oksijen üretmektedir. Kiralık Oksijen konsantratörü hastaların solunum ihtiyacını karşılamaktadır.

Vanaca medikal oksijen cihazlarını kısa süreliğine veya uzun süreliğine kullanmak isteyen kişilere kiralama hizmeti vererek ihtiyaçlara cevap vermektedir. Oksijen konsantratörlerinin tüm marka çeşitlerini bulundurmaya özen göstermekteyiz. Tüm ürünler sağlık bakanlığı tarafından onaylı olup gerekli bakımları ve kalibrasyonları yapılıp kiralamaya verilmektedir. Kiralık oksijen cihazları günlük haftalık veya aylık seçeneklerle hizmete sunulmaktadır.

Firmamız oksijen cihazı kiralamasında bir çok marka cihazı bünyesinde bulundurmaya çalışmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış cihazların haricinde kesinlikle bir cihaz firmamız tarafından verilmez. Oksijen cihazlarımız kiralama işleminde hastalarımız için gerekli olan maske ve hortum setleri cihaz ile birlikte teslim edilmektedir. Oksijen cihazları garanti kapsamında kiralama yapılır.

Kocaeli ilinde oksijen kiralaması yaptığımız ilçeler İzmit, Derince, Kartepe, Başiskele, Kandıra, Gölcük, Karamürsel, Körfez, Hereke, Çayırova, Darıca, Gebze ilçeleridir.

Oksijen konsantratörleri kiralaması sadece kocaeli ili sınırlarında bulunan hastalarımız için verilmektedir. İl dışına kiralama hizmeti verilmemektedir. İl dışına sıfır cihazlarımız veya ikinci el konsantratör cihazlarımız verilebilmektedir. Kiralık Oksijen Cihazı kocaeli de Vanaca Medika’den kiralanır. Detaylı bilgi için hemen arayın 0262 311 08 63

kiralık oksijen konsantratoru
Kiralik oksijen cihazı

Kiralık Oksijen Cihazı
Oksijen cihazı kiralama

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim