Kocaeli’de Geceleri Açık Medikal olarak hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Acil ihtiyaçlar halinde ulaşabilceğiniz numaralarımız 0262 311 08 63 veya 0532 387 44 97 dir. Firmamız perakende mağazası Özel Cihan Hastanesi Acil Kapısı Karşısında Bulunmaktadır. Hasta bezleri, Tekerlekli sandalyeler, Solunum cihazları, Sarf malzemeler, Ortopedik ürünler kocaeli nöbetçi medikal olarak ulaşabileceğiniz bir yerdir.

Kocaeli medikal firması tüm medikal ürünlerin satışını en uygun fiyata en kaliteli ürün anlayışı ile yapmaktadır. Ürünlerimiz sağlık bakanlığı tarafından onaylı olup hastalarımıza en uygun olan tıbbi ürünlerin satışlarını yapmaktayız.

Kocaeli’de Geceleri Açık Medikal oksijen konsantratörü, oksijen tüpü, aspiratör cihazı gibi önemli ürünleri geceleri de hastalarımız için satışını yaparak kişilere hizmet vermektedir. Fiyatlarımızda gece tarifesi gibi bir durum söz konusu değildir. Gündüz mesai saatlerinde ürünler hangi fiyata satılıyorsa geceleri de aynı fiyata satışı yapılmaktadır.

Tüm medikal malzeme ihtiyacı izmit medikal firması olarak Vanaca Grup‘dan temin edilebilir. İletişim numaralarımızdan Kocaeli Acil Medikal Firması olarak ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim