Muaeyene masası Nedir? ; hastaneler de, polikliniklerde, güzellik merkezlerinde, tedavi merkezlerinde, revirlerde ve tıbbi müdahalenin gerektiği tüm yerlerde kullanılmaktadır. genellikle kısa süreli tedavi için kullanılır.  uzun süreli yatış yapılmamaktadır. Muayene masaları genellikle standart ölçülerde olup uzunluk 190cm genişlik 70cm yükseklik 60cm olaak imal edilmektedir. Fakat kullanılan yerlere göre özel ölçülerde de muayene masası kullanıldığı bilinmektedir.

Muayene Masası Nedir? genellikle metal gövdeli imal edilip basit modellerde ayak kısımları katlanır modellidir. Masalar çok çeşit olup ahşaptan, mdf den ve metal kaplamadan da imal edilerek satışa sunulmaktadır. Muayene masalarının üst yatma yüzeyi suni winlex deri veya 1. sınıf deriden de imal edilmektedir. Yatma yüzeyinin iç kısmında genellikle 22 danste sünger kullanılan muayene masaları uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Muayene Masası Nedir? sorusunun cevabını elimizden geldiğince yazıya ekledik daha detaylı bilgi için 0262 311 08 63 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Muayene masaları çeşitleri olarak; katlanır ayak muayene masası, ahşap muayene masası, 2 çekmeceli muayene masası, 3 çekmeceli muayene masası gibi çeşitleri ile satış yapılmaktadır.

Vanaca Grup olarak siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli muayene masalarını imal ederek kullanımınıza sunmaktayız. İstediğiniz ölçüde ve özellikte muayene masası imalatı yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Muayene Masası Çekmeceli Dolaplı
Muayene Masası Çekmeceli Dolaplı

Ahşap Muayene Masası + Eskabo+ Paravan
Ahşap Muayene Masası + Eskabo+ Paravan

Metal Muayene Masası Çekmeceli
Metal Muayene Masası Çekmeceli

Masaj ve Muayene Masası 2 Çekmeceli
Masaj ve Muayene Masası 2 Çekmeceli

Elektirkli Muayene ve Tedavi Masası
Elektirkli Muayene ve Tedavi Masası

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim