Hasta yatakları uzun süreli veya kısa süreli kullanım için imal edilmiş ürünlerdir. Yataklar çeşitlerine göre değişiklik gösterir, 2 motorlu hasta yatakları en çok tercih edilen ürünler arasında olsa da 3 motorlu hasta yatakları ve 4 motorlu hasta yatakları da kullanımı son derece yaygındır. Hasta karyolaları sakarya hasta yatağı olarak ilimizde teslimatı en uygun fiyatlar en kaliteli ürünlerle yapılmaktadır.

Sakarya da hasta yatakları tüm ilçelere teslim edilmektedir. Hendek hasta yatağı, karasu hasta yatağı, sapanca hasta yatağı, geyve hasta yatağı, pamukova hasta yatağı, adapazarı hasta yatağı, ferizli hasta yatağı, söğütlü hasta yatağı, alifuatpaşa hasta yatağı ile hizmetinizdeyiz.

Sakarya ilinde bulunan hastalarımıza hasta yataklarını Vanaca Grup olarak en uygun fiyat, en kaliteli ürünü hızlı teslimat anlayışı ile ulaştırmaktayız.

Sakarya Hasta Yatağı, olarak hastalarımızın ihtiyacı olan ürünler firmamızda. Hasta yatakları sakarya ilinde 2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı, 4 motorlu hasta yatağı çeşitleriyle satışa sunulmaktadır.

Hasta Yatağı fiyatları ihtiyacınız olan ürüne göre belirlenmektedir. Hasta yatağı fiyatları hastanın kilosu, boyu, ve hastalık durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple hasta yatağını almadan önce mutlaka doğru ürünü tespit etmiş olmalısınız.

Hasta Yataklarında doğru ürünü bulmanız için işinde uzman kişilerden yardım almak için hemen iletişim kurabilirsiniz.

İletişim numaralarımız : 0262 311 08 63 / 0532 387 44 97

Hasta Yatağı 2 Motorlu Tabanca Korkuluklu
Hasta Yatağı 2 Motorlu Tabanca Korkuluklu

Hasta Yatağı 2 Motorlu Ekonomik Model
Hasta Yatağı 2 Motorlu Ekonomik Model

Hasta Yatağı 3 Motorlu
Hasta Yatağı 3 Motorlu

Hasta Yatağı 2 Motorlu Ahşap Model
Hasta Yatağı 2 Motorlu Ahşap Model

 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim