Ventilatör cihazı solunum yetmezliği problemi ile karşı karşıya kalan hastaların solunum tedavisinde kullanılmaktadır. Ventilatör cihazı kronik olarak solunum yetmezliği çeken hastaların uzun süreli ihtiyaçlarında çok önemli bir yere sahiptir. Ventilatör Cihazları hastalara yapay olarak oksijen verip karbondioksit olarak geri almaktadır. Kronik solunum yetmezliği tedavilerinde uzun süre ile mekanik ventilasyon ventilatör cihazları ile yapılmaktadır.

Ventilatör cihazlarının bir diğer ismi ise respiratör olarak da kullanılır. Respiratör cihazları göğüs duvarı rahatsızlıkları ve nöromüsküler hastalıklarda dünya da her geçen gün daha yaygın şekilde kullanılmaktadır. Türkçe karşılığı solutucu veya solunum cihazı dır.

Hastalar için en uygun ventilatör cihazı konusunda uzmanlaşmış bir nörolag yada göğüs hastalıkları uzmanları tarafından belirlenmektedir. Respiratör bir diğer ismi ile ventilatör cihazı kullanılması kararı verilen hastaya öncelikle hastane koşullarında ventilatör cihazları uygulanmaktadır. Sonrasında hastaya uygulanacak ventilatör cihazı ev tipi ventilatör cihazı dır.

Ev tipi ventilatör cihazı devlet tarafından ödeme sistemi ile alındığı gibi kişiler kendi imkanları ile de alabilirler. Ventilatör cihazı SGK ödemesi hakkında bilgileri diğer yazılarımızda bulabilirsiniz.

Kocaeli ventilatör cihazı hakkında gerekli bilgiye Firmamızdan ulaşabilirsiniz. Vanaca Grup olarak hastalarımızın ihtiyacı olan en uygun ventilatör cihazını bölümünde uzman ekiplerce ulaştırmaktayız. Ventilatör cihazlarını öncelikle hastanede sonrasında ev ortamında kurulumlarını ücretsiz olarak yapmaktayız. Ventilatör cihazları izmit de vanaca medikal firmasından güvenle alınabilmektedir. Daha detaylı bilgi için 0262 311 08 63 numaralı telefondan ulaşabilir veya mağazamıza gelebilirsiniz. Sağlığınız bizim için önemlidir.

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz:
+90 262 311 08 63
satis@vanacagrup.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İletişim